Kırolara Müjde!

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Yaptığım son hayvansal ve istatistiki deney sonucu şu kanıya vardım : Facebook listemdekilerin %75′i salak,yüzde 15′i ise salaklığa meyilli.Ya da ordaki angutların dilinde söylemek gerekirse : İddia ediyorum,Facebook listemdekilerin %90′ı kıro (iddiaya listedeki kızlar da dahildir.Ayrıyeten keko da diyebiliriz.)Zamanında kıroluklarını Yonja adını verdiğimiz IQ seviyesi 15lilerin oluşturduğu platformda sergileyen bu balık beyinliler,daha sonraları göç akımına kapılmıştır ve Facebook dediğimiz ortama geçmiştir.Ama bu kıroların içlerinde her zaman koskoca bi yara vardır;kendi sıfatlarına uygun bi e-maili Hotmail’in vermemesi.
Ama üzülmeyin sevgili Facebook kıroları.Hotmail sizi düşünmedi,zaten düşünmez de.Olsun bi gavur düşünmedi ama başka bi gavur düşündü.Siz 57 YTL cezadan bile haberi olmayıp,Taksim’e gelen turistlerin g.tünü mıncıklayan kırolara,ya da her önüne gelene vere vere yorulmuş kız kekolara adiniz@k.ro uzantılı mail geliştirdiler.Eveeeet,hemi de ücretsiz.Artık bu adres sayesinde Facebook’ta yeni açılımlarda bulunabilirsiniz,ya da “iddia ediyorum Facebook’ta k.ro uzantılı eşşeğin zigi kadar adam var” gibi bahisler açabilir,arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.Hatta isterseniz bu adrese Microsoft pasaportu alıp MSN’deki kıroluklarınızı ve salak salak iletilerinizi de bu k.ro tabanlı e-mail adresi sayesinde sizinle ilgilenmeyen 50 tane adama ulaştırısınız.Eveeeet,bu da bedavaaaa.
E daha ne duruyorsunuz,bu adresten alayım sizi : http://www.k.ro/fast-sm-bin/eIndex

Alternatif Erdener Abi Diyaloğu:

-Erdener Abi bu gençlik çok şanslı azizim,bizim zamanımızda böyle herkesin sıfatına özel mail adresleri yapılmıyodu.Ha,ne dersin Erdener Abi?
-Sokayım onların sıfatına.

Yazı bittiğinde New Trolls’ten “Ti Ricordi Joe?” parçası çalıyodu.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibi

 Yorumunu ekle

7 yorum yapılmış bu güzide postaya

 1. MüZiK SeVeR Der ki:

  facebook nedir bu ya böyle bir furya bir furya boş insanlar işte böyle sitelerde avunuyor galiba oldum olası karşıyım böyle sitelere işi gücü yokmu bu insanların anlamıyorum ben :) daha merak edip üye bile olmadım, sagdan soldan duyuyorum vallahi :)

 2. THE DOCTOR Der ki:

  Boşverin zaten çok güzel bi iş yapmışsınız.Ezik platformu gibi bişey :D Kim daha ezik diye yarışıyolar :D

 3. Hellion Der ki:

  Facebook güzeldi taaki bi yığın gerizekalı naptını bilmeyen insan topluluğu doluşana kadar :) Recep ivediğinde dediği gibi resmen amele kaynıo artık :D

 4. irogrophi Der ki:

  yonja ya üyeyim ama aylar oldu girmeyeli. Yaptık bir cahillik üye olduk işte ama kapılmadım çok şükür. Facebook un sayfasını bile açmadım ,bir kaybım olduğunu da düşünmüyorum;)

 5. Anonymous Der ki:

  uhuhuh On Numara Mailleip ßütün Kekolara Yollamk Lazım Helal ßro:)

 6. THE DOCTOR Der ki:

  bu yazının bütün haklarını veriyorum.yay yayabildiğin kadar :D ama buraya link de ver biz de yolumuzu bulalım ;)

 7. buzcevheri Der ki:

  =)Gecenin köründe yapılcak iş değil ki bu. Saplandım kaldım blogunuza. Daha önce nerelerdeydiniz mi’rim.(Saat 02:34) Uyumam lazım. İş var, güç var. Muhtemelen yarın bu kroların level atlamışlarıyla tanışacağım. Tecavüzcüler, katiller vs. (Ağır ceza duruşmaları) Yorum bittiğinde Van Halen-I’m the one çalıyordu.

  http://www.buzcevheri.com

Anlat derdini Marko Paşaya