Kopçam İlik İlik

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Kopçamı ilikle” dedi Rosetta,Antonius’a bir fettan kadın hafifliğinde.”Hay hay” dedi Antonius,kopçayı hafifçe ve küçük bir çocuğun naifliğinde ilikledi.”Hoş bir sütyenmiş,bunun bir üst modelinde beta versiyon sorunları sürmekte.” dedi Antonius.”Evet bende o model de var,size üzerimde göstereyim” dedi Rosetta cinsel bir ilişkiye davet çıkarırcasına.
Ne öyle o cebinizde tuttuğunuz” diye sordu Antonius’a Rosetta.”Sütyenin Service Pack 1 yaması var,onu tutuyorum,isterseniz yükleyebilirim.” diye bir öneride bulundu Antonius.
Ortamın ateşi artmıştı.Camı ve perdeleri açtı Rosetta.”Artık benimsin!” diye haykırdı,sütyene.Antonius,cebinde elinde tuttuğu şeyi çıkardı,şöyle bir baktı.”Bu bayağı yer kaplıyor anlaşılan.” dedi Rosetta.”Tüh yanlış diski getirmişim.” “Benimle sevişir misin?” dedi Antonius.
Rosetta’nın başından beri beklediği istek başına gelmişti.Kesin bir eminlikle,”Hayır” dedi Rosetta.”Zaten latife yapmıştım.” dedi Antonius.”Elimle yaparım,sizinle yapmam.” ve ardından ekledi : “Otele gidelim mi?

NE DEDİLER
-”Etkilendim,ağzım dilim tutuldu” -New York Times
-”Sürükleyici,aşk ve ihtiras dolu” -Empire
-”Yönetmen,yaradılanı yaradandan ötürü seven bir çalışma çıkarmış” -Con Stivırt
-”Uzun yıllar unutulamayacak bir kurgu ve sütyen” -Cek Bilek

Yazı bittiğinde “Jethro Tull – Thick as a Brick” çalıyordu.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibi

 Yorumunu ekle

Altı üstü 1 tane yorum yapılmış bu güzide postaya

  1. recephilmi Der ki:

    Âlem adamsın vesselam…

Anlat derdini Marko Paşaya