Şık P..evenk

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Zındık ezmelerine hasret kalmıştım ne zamandır.Bugün gazeteyi açınca aşırı sevindim,çünkü aradığım kan bulunmuştu.Tam anlamıyla bir zındıklık hikayesi vardı elimde.(Yarabbim,zındıklık akıyor surattan resmen,sebil sebil)

Antalya’da mermer firmasında yöneticilik yapan 32 yaşındaki Mehmet Çobanoğlu,bir gün kazak almaya gitmiş.Üzerindeki desenleri beğendiği için “mod pimp – fetish machine” (şık p..evenk – fetiş makinesi) yazan kazağı almış.Daha sonra turistlerin onunla takıldığını ve kadın istediğini farkedip (bkz. Züğürt Ağa’nın babası – ben garı istirem),kazağın üstünde ne yazdığını araştırmış.Ve şimdi kazağı üretene dava açacakmış.

Bana sorarsanız bu yukarıdaki satırlarda adamın kazağı almasıyla dava açması haricinde hepsi külliyen yalan.Yalan değilse de bu abimizin bu mallıkla,bu durumu tam anlamıyla hak ettiğini düşünüyorum.Sen git,Amerikan özentiliğiyle,üstünde şık p..evenk yazan t-shirt satın al,ondan sonra elin taşralı tekstilcisine laf et.Zaten tekstilcilerin çoğu ingilizcenin “i”‘sini bilmeyecek kadar kıro.”Gençler s.çıp desen yapsak giyerler” mantığıyla ne deseni,ne yazısı bulsa t-shirt’e basıp satıyorlar.

Şık p..evenk yazması da yine bir nebze iyi.”Beni s.kin” de yazabilirdi.O zaman aktiflik statümüzden doğrudan bir pasiflik içine düşebilirdik.Öyle olsa bile,bana göre bu konuda en son suçlu tekstilciler olurdu.

Bir de benim garibime giden,kazağı alırken ingilizceden anlamayan (Lahov bilmiyon mu şarkısı bilem var “And i’m motherf.cker pimp diyo herif”) bu adam,aldıktan sonra ingilizce uzmanı kesiliyor,turistlerin ondan kadın istediğini söylüyor.Arkadaşım,hadi uydurursun da,bu kadar da uydurulmaz ki.Bi söylediğin bi söylediğini tutmuyor.Yoksa kazak mucizevi de sana İngilizce yüklemesi mi yapıyor Matrix hesabı?Etrafta herkes “Porn star” yazan t-shirtler giyerken onlara hiç bi turist “beni s.k” demiyor.Ama ne hikmetse bu adamla takılıyorlar.Bak Allah’ın işine,garibimin onuru kırılmış.

Kısacası bu anca elin tekstilcisini düdüklemeyi düşünecek kadar uyanık olabilen bi adamın uydurmasından başka bişey değil.Şöyle elin bebelerinin hikayelerini alıp gazetelere haber yapıyolar ya,daha ne diyeyim?Dava sonunda napacaklar acaba?Tekstilcinin ağzına biber mi sürecekler,yoksa bu adama salaklığı yüzünden madalya mı verecekler?

Yazı bittiğinde “Ted Nugent – Geronimo & Me” çalıyordu.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibi

 Yorumunu ekle

10 yorum yapılmış bu güzide postaya

 1. Taylanov Der ki:

  Vay davar vay!

  Doktor bende yazacaktım bu konu hakkında benden önce davranmışsın :) )

 2. 3K Der ki:

  1-haberi hangi gazete yazıyordu acaba
  2-varsayalım doğru açacağı davadan hiç bir şey elde edemez ülkemizde hukuk vs nin geri kaldığındna değil tüketici kendi isteğiyle aldığı üründeki bir yazıyı ben ingilizce bilmiyordum diyerek bahane gösteremez

  tıpkı şuna benziyor şuç işleyen bir insanın ben bunun suç olduğunu bilmiyorum demesi gibi
  kanunları bilmemek mazeret değildir

  madem elin oğluna özeneceksin o zaman giydiğinde ne yazdığını da bileceksin bu kadar

 3. Deli Profesör Der ki:

  Hocam bugün ben bu haberi Radikal’de okudum,düşünün artık durumun vahimliğini :D

 4. recephilmi Der ki:

  Doğru bir haber evet. Ben bi ara düğünde küçük bi çocuğun üzerinde “Fuck me” yazısı görmüştüm. Yazık çocuğa ya…

 5. okyanustaki rüzgar Der ki:

  Konu ile ne kadar ilintili bulursunuz bilemem ancak kimi erkeklerin üzerinde gördüğüm şu t shirtın kullanım amacını çözemedim..

  I fuck myself

  Acaba kendisine öfke duyduğundan mı yoksa sevdiğinden mi..

  Tam bir muamma.

  Neyse bu arada gecenlerde günün blogu olmusunuz blograzzide o ara yoktum ancak görünce gec de olsa kutlayayım dedim (:

 6. Deli Profesör Der ki:

  Ben farklıyım ayağına kendini kepaze eden Amerikan hırtoları bunlar bence.

  Tebriğiniz için sağolun.Darısı sizin başınıza :D

 7. Anonymous Der ki:

  hep bi fetiş makinesi olmak istemişimdir. ama fantazilerimi asla bi kazakla deşifre etmem

 8. Cevval Portakal: Der ki:

  euheueh tatlı kurnazına gel. Kedisini çamaşır makinesine atıp, üzerinde yazmıyordu diyerek milyonları cukkalayan insanların haberlerini okumuş tabi. Kendi de kestirmeden parayı koymaya çalışıyor pezevenk(şık).
  Bu tişörte baskı olaylarında özellikle büyük markalar çok saçmalıyor, buldukları her yazıyı kullanıyorlar. Mesela şu anda üzerimde LC Waikiki’nin kapşonlu hedesi var. Onun da üzerinde “Championship Rugby” yazıyor. Manasız. Madem bir şey yazacaksın anlamlı bir şey yaz. Bir mesajı olsun, beni ifade etsin. Yoksa da yazma abi, illa yazmak zorunda mısın. Ben şimdi ragbi şampiyonası mıyım veya ragbi şampiyonalarına saplantım mı var ne demek ki bu. Sırtına “UEFA KUPASI” diye dövme yaptırmak kadar anlamsız.
  Hee sıcak tutuyor, 2 beden büyük svit evde rahat ettiriyor o başka.

 9. Biyo Der ki:

  Deliiiiii
  İyi ki seni delfinadan görüp geldim len!Kafaymışsın baba!

 10. Deli Profesör Der ki:

  Öyleyimdir Allah bozmasın,tahtalara vur :D

Anlat derdini Marko Paşaya