Mim : Kardeşine Yolla Kampanyası

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Pınar Beyaz reklamındaki Beyn’den daha cevval,daha atakan Beyn‘imiz sevgili Barış Ünver‘den aldım bu mimi.Orjinalliği ve iyi niyeti açısından hoşuma giden bir mim oldu.Blog alemi olarak ara sıra da olsa böyle sosyal hareketlerde bulunup,kendi çapımızda bir şeyler yapmaya çalışmamız gerçekten takdire şayan bir hareket.Özellikle bu mimi başlatan www.anneleringunlugu.com adresine ayrıca teşekkür ederim.

Ciddi bir konu olduğundan fazla da uzatmak istemiyorum,mümkün olan en kısa ve anlamlı şekilde açıklamak en mantıklısı.Doğudaki,yokluk içinde yaşayan,yeni bir elbisesi olduğu zaman bile yüzü gülen bu insanlara ufak bir yardımda bulunmamız isteniyor.Hepinizin elinde yeni gibi duran,ama üstünüze küçük geldiği için giyemediğiniz giysileriniz vardır.Ya da çocukken sayfasını bile kırışmasın diye çevirmeye kıyamadığınız kitaplarınız.Evde bunları stoklamanın lüzumu yok.Ya da toruna torlağa bırakırım diye düşünmenin.En güzeli hem odayı kurcalayıp,işinize yaramayan eşyaları ayıklayıp temizleyeceksiniz,hem de bunlardan gerçekten temiz ve defosu olmayanları çocuklara göndereceksiniz ve boşa gitmemiş olacak.

Nursel Hanım Aras Kargo ile anlaşmış.Eşyalarınızı hazırlayıp,paketledikten sonra “Gönderen : Nursel Aktaş Şişli/İstanbul ve altına www.anneleringunlugu.com (Kardeşine Yolla Kampanyası) yazmanız gerekiyor.Anlaşmadan dolayı normal fiyatın altında bir fiyatla göndereceklerdir eşyalarınızı.Alıcı kısmına da Ardahan Valiliği yazmanız yeterlidir.

Umarım hepiniz duyarlılığınızı bu özel kampanyada gösterir,evdeki zulalarınızı esirgemezsiniz.Ben de bu mimi kabakmeltemi , pitekantropus , damacana ve nominal‘e gönderiyorum.Bunun haricinde bu kampanyayı okuyup,fikrini beğenen arkadaşların da aynı duyarlılığı göstermesini isterim şahsen.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibiHenüz çekingenlikten ötürü yorum yapılmamış... Fakat bir yorum yapıp, binbir çeşit geyiğin önünü açabilirsin.

Anlat derdini Marko Paşaya