Electric Six – Danger!High Voltage!

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Çok gariptir,ne zaman yoldan çıkmış bi konudan bahsetmeye kalkışsam Cuma gününe geliyor.Edgar Porn‘u da Cuma günü yazmıştım.Sanırım Cuma gününün haftanın son iş günü olması vücutta hafif bi afrodizyak etkisi yaratıyor.Başka türlü açıklayamıyorum.Gerçi Yılmaz Erdoğan‘ın da dediği gibi,Cuma’ları cami dolusu dua edip,akabindeki günlerde taburlar dolusu yalan söyleyen bazı adamlardan iyiyimdir yine.

Electric Six öyle bi gruptur ki,hem diskocuları hem de rockçıları kolayca coşturabilir.Bunun sebebi de basit,ama çoğu grup için riskli olabilecek formül.80′lerin,90′ların o meşhur disko tonlarını rockla harmanlayarak çok güzel melez türler çıkarmışlardır.İnsanın harbiden hem dans edip,hem kafa sallayabiliritesi gelebiliyor bu grubu dinlerken.Diskoyla rock kırması dedik,bu yüzdendir ki şarkılarında bol bol cinsellik içermektedir.Cinsel içerikli olduğunu şarkılarını dinlemeden,adlarına bakarak bile anlayabiliriz.Vibrator ,Naked Pictures of Your Mother veya Gay Bar gibi.Ama tabi bunların hepsi eğlenceden ibaret ve fazla da ciddiye alınmaması gereken şeyler.Hani bar ortamını pek sevmem ama bu elemanlar bi bar konserine gelse,kesin giderim diye düşünüyorum.

Birazdan aşağıda tanışacağınız video,grubun en meşhur şarkılarından “Danger!High Voltage!“‘ın klibi.Gerek High Voltage nakaratlarında cinsel hassasiyet gösteren organlarının ampulle aydınlanması,gerekse yerli yersiz,geyik üstünde veya ayakta sevişmeleriyle tam bir kült klip.Kadına kameranın her dönüşünde mahallenin cadaloz kadısı gibi “Danger Danger” demesi ise klibin spesifikliğini arttıran diğer bir etken.Neyse,oynatalım Uğur’cuğum.

Yazı bittiğinde “The Chuck Norris Experiment – Move Like a Machine” çalıyordu.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibi

 Yorumunu ekle

5 yorum yapılmış bu güzide postaya

 1. Damacana Der ki:

  Dostum karşında tam bir Elextric Six hayranı var. Gay Bar şarkısını özellikle klibini çok severim. Gay rolü oynayarak kendi kendine müthiş rol yapıyor ama bu abimizin adını bilmiyorum ben. Çok yetenekliler :)

 2. Cevval Portakal: Der ki:


  Electric Six – I Shall Exterminate Everything Around Me That Restricts Me From Being The Master (2007)

  Pass= gustavoeo.net

  Cevval Link Destek Hattı iyi günler diler.

 3. kubio Der ki:

  efendim gece kuruyorum saatimi yatarken. sabah bangır bangır high voltage eşliğinde öyle bir uyanıyorum ki tadına doyum olmuyor. uyuyup uyuyup bir daha uyanasım geliyor, günüm adeta bir bayram havasında geçiyor. herkese tavsiye ediyorum!

  sağol doktor ilaç gibi geliyorsun bana

 4. muminkurt Der ki:

  usta yazın şeker niyetine geldi! linkin park,korn dinlemekten sıkılmştım, iyi yazını gördümde indirdim valla gözlerim 2 beden büyüdü :D şarkıyı biliyordum ama klibini izlememiştim ;)

 5. Deli Profesör Der ki:

  @damacana Kendi türünün baş isimlerinden diyebiliriz sanırım.

  @cevvalportakal Sen olmasan linksiz kalacak buralar hocam :D

  @ekubio Ne demek hocam daha ne bangırdatıcılar çıkacak bu satırlardan :D

  @muminkurt Electric Six’in kliplerini izlemeden şarkılarını dinlemek,şarkının yüzde 50′sini sömürmek demektir :D

Anlat derdini Marko Paşaya