Google Bize Reklam Yapsana

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Blograzzi’ye bi Firefox’tan girerim,bi Internet Explorer’dan.Gariptir ki Blograzzi’nin reklamlar benim Firefox’ta açılmıyor.Ya Blograzzi’nin Firefox’çulara kıyağı,ya da bende AdBlock diye bişey var o engelliyor.
Geçen Internet Explorer’dan girdiğimde gözümü reklamlara kaydıramadan edemedim.İki tane reklam başlığı vardı.1.si “Hey Gavur Anlatsana“,2.si “Kızlarla Görüntülü Chat” (Aha resime bakınız).Muhafazakar desem değil,liberal desem hiç değil,garip bi reklam politikası.Millet parasını veriyor diye böyle abuklukta reklam yayınlayan Google’a mı kızsam,yoksa böyle saçma reklamları yayınlayan Blograzzi’ye mi kızsam bilemedim.Resmen komedi.
Hele bu iki reklamın alt alta olması apayrı bi gariplik.Üstteki hıristiyan bozmalarının gavur diye anlattığı adam kim,biz miyiz,onlar mı?Hadi onu da geçtim,kardeşim böyle saçma sapan bi kelimeyle reklam yapılır mı?Oldu olacak putperest yazın.Kafir de uyar bak.Ateşli kızlara ne demeli,buram buram yakacak kadar ateşliler herhalde yoksa Google reklam verdirtir miydi?
Bu 2 reklamı alt alta görünce ister istemez 2 reklamı sentezleyip tasarrufa gitme planı geldi aklıma.Şöyle olabilir : “Hey Ateşli Gavur Bana Kutsal İncil’i Ateşli Chat Odanda Anlatsana“.Valla uydu bence.Yakında Google “Etek Altı Görüntüleri“,”Liseli Kızlar“,”Büyükse Gir (Yani Yaşın)” başlıklı reklamları da yayınlarsa hiç şaşırmam bu vakitten sonra.Serbest piyasa,serbest reklam politikası.

Bu salak reklam dizisine gülmekten yarılırken “Dynamite Boy – I Want it that Way” çalıyordu.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibi

 Yorumunu ekle

2 yorum yapılmış bu güzide postaya

  1. aSTeRiX Der ki:

    googlein iyi bir reklam taktiği. adam dinciyse veya değilse, görüşüne göre sürekli zıt reklamlar veriyor yayıncılara. e ziyaretçide birine tıklamazsa diğerine tıklar :)

  2. Deli Profesör Der ki:

    Hiç bu açıdan düşünmemiştim.Bu da güzel bi bakış açısı :D Ama Google’ı affetmemi sağlamıyor :D

Anlat derdini Marko Paşaya