Falından Erkek Talip Çıkan Bi Adamın İçleri Burkan Dramı

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Toplumca işimizle gücümüzle uğraşmayı bırakıp,muskalardan,Allah’ın izninden,Falım cikletlerinden yardım umar olmuşuz.”Çocuk ÖSS’ye girecek ama hiçbişey bilmiyor,hadi bakayım 4444 yapalım bi,muhakkak kazanır.”,”Vah vah benim çocuğuma niye hiç bi tane bile kız vermiyo,bi kurşun döktürelim de çocuk bi skor yapsın.”,”Aylardır soluk almıyoruz,yemiyoruz içmiyoruz,Memedali Bey bile yardım edemedi bize.Ama Şıh Şahap bana bi el attı,bugün çocuk doğacak artık Allah’ın izniyle”.İnsanın Züğürt Ağa filmindeki ağa gibi “Aramızda cünüp var” diyen şeyhe “Tüh senin şıhlığına” diyip tüküresi geliyor valla.İşin b.kunu çıkarmışız farkında değiliz.Ondan sonra Hakan Şükür maçla ilgili ufak bi temennide bulununca bunca b.ku yiyen biz değilmişiz gibi adamı yadırgar olduk.En azından adam idmanını,çalışmasını yapıp Allah’ın iznini istiyor.Boş boş ümitlerle,yeşil güç Persil’i beklemiyor ya.Fethullahçı bi kişilik olduğu için pek de haz etmem kendisinden ama ele talkımı verip de salkımı yutanlar çokça olduğu için Hakan Şükür’ün yaptığı çok masumca,hatta üzerinde tartışmaya değmeyecek bişey gibi geliyor bana.İlla ki ortalığı bi şekilde kızıştırıyorlar anlayacağınız.Haber bültenlerine konu da yok tabii bu aralar.Beyoğlu’na çıkıp önüne gelene soruyorlar : “Hakan Şükür ne demek istedi?Acaba şeriatı mı pohpohluyor alttan alttan?”.Sokaktaki çoğu adamın işi gücü yok zaten,boş boş dolaşıyor,mikrofonu bi ver,binlerce saçma sapan yorum dinle.Al sana 1 saatin yarım saatini dolduracak haber.Daha ne olsun.Girin buna da Facebook grubu oluşturun anasını satayım.Ota b.ka,suya sabuna grup.”Ampule hayır,bize florasan verin.“,”Hakan maç tahminlerini falım cikletleriyle yapsın diyen 3 milyar insan bulabilirim.“.Aferin,vatanı kurtardınız.AKP bu eylemleriniz yüzünden utanç içinde.

Bişey üzerinde çalışmadıktan,uğraşmadıktan sonra fal,kurşun ya da buna benzer etkenlerle onu elde edemeyeceğimi biliyorum.Ama farkında olmadan ara sıra elime Falım sakızı geçiyor.Geçenlerde bu konuyla ilgili bahsetmiştim.2 kere üst üste Falım’dan talibim erkek çıkınca kıllanır olmuştum durumdan haliyle ve uzunca bir süre çiğnemedim.Geçenlerde yaptığım Falım grevini unutmuş olacağım ki,cikleti birden ağzımda buldum.Her zaman yaptığım gibi istem dışı bir şekilde falı okumaya koyuldum : Yar yar değil sanki melek/O anlayışlı bir erkek/Yarın sana yüzmeyi/Dans etmeyi öğretecek.

Bu nasıl bir rezalettir?Sinirlerim tavan yaptı o an yemin ederim.”Ulan hepsi bana çıktığına göre ben harbiden i.ne miyim acaba?” diye de düşünmedim değil.Sonuçta içinden erkek çıkan 3. falım.Ki çok nadir Falım çiğnerim ve çiğnediğimde erkek çıkıyorsa bi iş vardır.İ.neliğe şartlandırdılar resmen beni.Resmen bir trajedi.Kendimi test etmeye başladım artık.Gazetede erkek görünce bi süre baktım,”Garip bişeyler hissediyor muyum,ç.küm kalkıyo mu?” diye.Allah’tan öyle bişey olmadı.Garip duyguları yanındaki güzel arka sayfa güzeli hatuna bakınca hissettim.Memnun oldum.Ama sonra bi an duraksadım ve yine düşündüm : “Fal gelecek işi değil midir?Bu durumda ya yaşadığım belli durumlardan,sıkıntılardan,psikolojik çöküntülerden sonra i.ne olacaksam?”.Bu düşünce beni 3,5′lardan diğer 3,5′lara aldı aldı götürdü.Benim gibi kızlara aşırı düşkün bi insanın günün birinde pasif homo olmasını hayal edemiyordum.İki ucu b.klu değnek.İ.nelikte yatakta aktif olsan kötü,pasif olsan ayrı bi kötü.

Benim sinirli olduğumu gören kardeşim dayanamadı,küçük sırrını açıkladı.Onun falında da şöyle yazıyordu : Şans getiriyor turuncu/Kısmetinde var bir oduncu/Odunculuğu rol icabı/O bir tiyatroda oyuncu :) Sonuna bi de gülücük atmış anlayın artık.Beterin beteri varmış.Oduncuları yatakta i.nemsi bi ilişki içinde düşünemiyorum.Abimin benden daha fazla hırpalanacağını farkedince nedense bir kötü adam kahkası patlattım “Nıahahahahahahaahah”.Ben gidersem yanımda seni de götürürüm hesabı.En azından ikimiz de i.ne olursak beni daha az yadırgarlar diye düşündüm.Ulan ne saçma düşünceler.İ.ne olmanın korkusundan olsa gerek,”Başkaları da i.ne olsun da bana garip gözle bakmasın insanlar” diye düşünülüyor haliyle.

Elimde yeterince veri oluştu.Bu bir dava sebebidir.”Falları Unisex Yapın” diye uyarmıştım,ama beni sallamadılar.Şimdi beni tanımadan bana i.ne muamelesi yapmanın cezasını çekecekler.O 3. sayfa haberlerine çıkan şaklabanlardan biri de olsam,o falları unisex yaptıracam.Ben yandım,başkaları yanmasın.Lütfen dava aşamasında bana destek olun,siz de falların unisex olmasını savunun.Daha güzel,gökkuşaksız ve erkeklerin kadınlarla meşk ettiği bir dünya için.

Yazı bittiğinde “Cesaria Evora – Amor Di Mundo” çalıyordu.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibi

 Yorumunu ekle

22 yorum yapılmış bu güzide postaya

 1. HrnMcRae Der ki:

  hacı bna da çıktı küfür ettm bida okumdm. çevremdekler hep sordu neden okumyn diye onlara soleyemdm falımda ibne olcağm çıktı dye. bzm gbileri untmadgn için saol. esen kal:D

 2. otopsiraporu Der ki:

  vay anasını bende diyorum bu falım bana ibnelik mi yapıyor diye… Beterin beteri varmış hahaha! Unisex olsun tabi. Adamların beyni bulanıyor :D

 3. onurr Der ki:

  Unisex yaparlarsa yine sana erkek çıkma şansı var. Erkek çıkanları pembe kadın çıkanları mavi yapsınlar. Biz erkekler de mavi falımları alıp falımızda kadın çıktığı için mutlu olalım. :D

 4. dilekss Der ki:

  bu yazıyı okuyunca acip güldüm :) )

  fal işte ne bekleyebiliriz adamı ipnede yapar filan falanda yapar :) )

  fala inanma falsızda kalma :) ))

 5. MERKEZ BURASI Der ki:

  onura: unisex = her iki cins icin gecerli olan seyler demek oldugundan öyle bir ihtimal olasılıgı sence kaç? Yoksa Çölde Kutup ayısı şansı kadar mı? yada delikanlı adam unisex sakız cignemez mi?

 6. onurr Der ki:

  @merkez burasi; dogru soluyorsun, kafa iste arada duruyor. O degilde sen benle niye ugrastin ki? Uzuldum ama. :(

 7. 3K Der ki:

  google dedik dedik hatta kızdık ama sonunda hocam hakkını verdi deliyi delirtmeyeyim dedi

  pr 4 hayırlı olsun diyorum

 8. henster Der ki:

  Hocam alem adamsın valla. :D Ben pek okumam ama bundan sonra okumaya çalışacam falımda yazanları. Bakalım bende neler çıkacak.

 9. Kasımpatı Der ki:

  Profcuğum bu ne şahane yazı :) )
  Gülmekten öldüm:D
  Ya ben o falları hiç okumadan direkt çöpe atıyordum.Bundan sonra mimkin değil:D

 10. ZehirliÖrümcek Der ki:

  Ben falımda çıkanla o günkü astrolojiyi karşılaştırıyorum tutarsa inanıyom tutmassa hasittir len diyom! :P

 11. Deli Profesör Der ki:

  @Hrnmacrae ve otopsiraporu Meğersem herkesin böyle ufak sırları varmış,ben söyleyince döküldü.Bakalım daha hangi konularda neler çıkacak ortaya :D
  @onurr Merkezburasi Unisex hakkında açıklama yapmış,ben de extra bişey eklemeyeyim dedim :D
  @dilekss Yapamaz efenim yapamaz.Nasılsa falcılar kahveye baktığında standart “3 vakte kadar şu,3 vakte kadar bu” cümlelerini kuruyorsa,fallar da bir eşit cinsiyet standartı koysun yalan mıyım :D
  @nominal Hisli adammışım valla dün bakasım geldi orda 4 gördüm,şimdi toolbara yansıdı :D
  @henster Kaldırtacam hocam o falları senin de başın yanmasın :D

 12. Deli Profesör Der ki:

  @kasımpatı Tam toplu yorum yazarken girmişsiniz araya zehirliorumcekle.Hem de aynı dakikada.Yoksa siz aynı kişiler misiniz :P Teşekkür ederim efenim.Unutmayın şeytan ayrıntıda gizlidir :D
  @zehirliorumcek Allahtan daha hiç bi astroloji falında yakında bi oduncuyla ilişkiniz olacak diye bişey demiyor :D

 13. Kasımpatı Der ki:

  Aaa..Ne ilginç:))Sahiden aynı dakikada yazmışız.Lem örümcek kopye çekmeye mi gelmiştin bakem:)
  Ne takip ettin beni,başka blog mu yoktu:DD

 14. Deli Profesör Der ki:

  Siz ruh ikizisiniz :D

 15. Kasımpatı Der ki:

  Sen de aynı anda toplu yorum yazmakta olduğuna göre ruh üçüzü olabileriz :D DD

 16. ZehirliÖrümcek Der ki:

  ehehe yaşasın blogcuların kardeşliği!

  Birazdaha toplanalım çoğalalım.Aynı anda bir blog seçip gidip ona yorum yapalım.Aynı anda bir gazetenin sitesini basalım yorum yazalım.

 17. Deli Profesör Der ki:

  Seçtiğimiz bi siteye topluca girip bant kalınlığını yiyelim :D

 18. buzcevheri Der ki:

  Faldan i.nelik tahlili mi yapılırmış? Ben sakız çiğnemem ama çiğnersem falım damla sakız aromalısını çiğnerim. Onun da falını okumam. Ben ne gudik adammışım yahu?

  http://www.buzcevheri.com

 19. Deli Profesör Der ki:

  Ben de sadece damla sakızı aromalı çiğniyorum.Bu fallar hep ondan çıktı.Acaba bu fallar sadece bu çeşidinde mi var :D

 20. kubio Der ki:

  falım sakıza laf söleyenin çenesi kopsun…. :D

 21. Gafoloji Der ki:

  Kral seni çok seviyoruz ;)

 22. Deli Profesör Der ki:

  Valla Elvis gibi hissettim hocam sen böyle diyince.
  Ahahaa,yea,step on :D

Anlat derdini Marko Paşaya