Ardamax Keylogger 2.9

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Küçükken salaklıkla karışık bi hacker olma isteğim vardı. Sanki çok matah bişeymiş gibi. Naparsın, en fazla para çalarsın sonuçta. İyi saklanabiliyorsan yakalanmazsın ama yakalarlarsa da tabiri caizse g.tünden kan almayı bilirler. Türkiye’de bile. Yaş alıp başını gittikçe, “Ulan bi bilgisayar bileyim yeter, bana ne elin bilgilerinden, amman sabahlar olmasııın” kıvamına doğru kayıyor düşünceler. Giderim telif hakkı, yasa masa olmayan ufak bi adada serverları kurup illegal siteler açarım daha iyi. www.emmeligommeli.com açarım mesela ordan, illegal pornosundan, zenci mallarına kadar geniş bi yelpaze.Siteye kuracağım bannerları canlandırabiliyorum gözümde.

-Zenci y.rrağıı sadece 50 dolaaaar! Bu fiyata bu kalınlık! Olacak iş değil! 

Sıkıyosa bişey desinler. Yasa yok ki. Orman kanunları bile yok o adalarda hatta. Bu internette gördüğümüz çoğu tehlikeli yasadışı siteler adalarda modalarda konuşlanmış durumda ve paraları cukkalama pozisyonundalar. Elin adamını hacklemekle mi uğraşacam böyle bişey varken. Sanal kumarhane de iyi olur aslında haa.

Gizli ya da yasak olan şey illa ki ilgi çekiyor ama. O yasak meyve kendini yedirtmek istiyor sanki. En azından milletin mail adresini toplamanın eğlencesi var. O yüzden Keylogger isimli şifre toplayıcıya bulaşıyor insan ister istemez. Zaten çoğu internet sitesine baktığımızda anonim olarak kullanıcılarının eğilimlerini toplayıp, reklama çevirmekteler. Benimkisi tabi ki reklam değil, açıkçası gönül eğlendirme. Bu Keylogger dediğimiz olay insanların bilgisayarından da sürekli görüntü gönderdiği için çok komik şeylerle karşılaşabiliyorsunuz. Özellikle Deep Freeze türü program kullanmayan internet cafeler kütür kütür şifre ve görüntü gönderiyor. MSN’de alaturka muhabbetler mi dersin, yoksa “Penisim küçük ne yapmalıyım?” şeklinde gizliden arama yapanlar mı?

Çok yere kurdum bu zamazingoyu, çooook. Ne zamandır kurmamama rağmen hala şifreler akıyor elime. Ben ki 2 haftada bir format atan bi adamım. Millet o 1 yıllık hacamat olmuş işletim sistemleriyle nasıl çıldırmıyor merak ediyorum. Hz. Eyüp bile bu kadar sabretmezdi herhalde.

- Explorer hata verdi kapatılması gerekiyor.
- Ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaan! (Ele çekiç al) Çotark! Çot! Çot Laaaaaaaaan yeteeeeeeeeeeeeeeeeer! (Elektrikli testere) Guzzzzzzzzzzzzzzzzvıııııııııııııııhhhhhhhzzzzzzzzz! Tükettin lan beni. Benim gibi ayna gibi adamı bile dellendirdin!
(Ve yüreği öfkeyle dolan Hz. Eyüp, kendini bir Heavy Metal grubuna adar, yine ayna gibi olur. Her konserde 1 gitar kırmak onun takdir edilecek bir sabıra sahip ademoğlu olmasını sağlamıştır.)

O kadar e-mail adresi gelmesine rağmen, Allah sizi inandırsın 2 – 3 taneden başkasına bakmadım. Onları da bi açıp kapadım. Bi gençlik hevesi anlayacağınız. Başta milletin mahremiyetine girip, bi b.k yiyeceğinizi sanıyorsunuz. Ama gördüğünüz ilk kekonun mailboxındaki ezik mailleri gördükten sonra mahremiyete girme isteğiniz bile kalmıyor. Muhabbetler de bi yerden sonra sıkıyor. Üzülerek söylüyorum ki, internet cafeden girenlerden topladığım muhabbet istatistiklerine göre yüzde 90′lık kesim sadece MSN kullanıyor, onda da tanımadığı kızların adreslerini ekleyip taciz ediyorlar.

- Kaya gibi sağlam, yürek burkan : Merhaba dünya güzeli kız.
- Mrveeeee : Merhaba. Ne istiyoduuuun? Hem sen benim güzel olduuumu nrden biliooon? Hm de sn kimsiiin?
- Kaya gibi sağlam, yürek burkan : Benim kim olduğum önemli deil. Senin benimle skişip skişmeyeceğin önemli.
- Mrveeeee is offline.

Bütün diyaloglar böyle olur mu arkadaş ya. MSNden nefret ettirdiler resmen. Gerçi yazı karakterinden de kızın salak ya da kaşar olduğunu kolaylıkla anlayıp, müstehaktır diyebiliyoruz. Ama ülke olarak internetle birlikte gelişme göstereceğimize bu denli b.ktan bi noktaya gelmek beni güldürüyor.

Açıkçası gördüğünüz üzere, bi hackercılık oynama niyetiyle başlayıp, sonra insanların mahremiyetine girme isteğiyle devam eden Keylogger maceram, gördüğüm bu iğreti tablolardan sonra son buldu. Gönül isterdi ki, işe yarar bişey çıkaydı da hep güzel olarak hatırlayaydım programı. Ama en azından etik olarak vicdanınızda bi huzursuzluk yoksa ofisteki iş arkadaşlarınızın bilgisayarlarına kurup, o nemrut suratlılara karşı ileride kullanmak için koz elde edebilirsiniz. Ya da evdeki bilgisayarınızda sürekli halihazırda kurulu tutup, evinize gelen arkadaşlarınızın şifrelerini toplarsınız. En azından tanıdığın şifresini değiştirip eğlenmesi güzel olur. Tabi 1-2 kereye kadar. Ondan sonra hepsi bayıyor. Ben eğlenemedim pek, lakin belki sizin için önemlidir. Yeri geldi mi işe yarıyor.

Bu yazdığımın üzerine internet cafelere ara sıra uğramışlığınız oluyorsa, içinizde bir Keylogger korkusu da peyda olmuştur. Onun da çaresi var. Elimdeki ufak Anti-Keylogger programını da ekliyorum aşağıya. Ne idüğü belirsiz yerlerde internete girerken, bir çift tıklamayla benim gibi kötü niyetlilerden kendinizi koruyabilirsiniz.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibi

 Yorumunu ekle

27 yorum yapılmış bu güzide postaya

 1. MaFiAMaX Der ki:

  Aboovv ben bu siteyi de url filtreleme içine alayım :) ) İki satırda bir küfür etmişsin :)

 2. Cevval Portakal: Der ki:

  Ben zamanında böyle bir keylogger’ı kız arkadaşımın bilgisayarına kurmuştum. Öyle çaktırmadan çalışıp bana maille her bir şeyi yollayacaktı hesapta iki günde bir, ben de herşeyden haber olabilen erkek arkadaş olacaktım. Yollamadı ama. Sonra da vazgeçtim, gerçi bir iki defa olabilecek msn şifrelerini denemiştim ama onu da tutturamadım, sonra iyice soğudum bu işlerden, başlamadan bitti hack kariyerim.

 3. dicle Der ki:

  Her şey tamam da yazı karakterinden kız kişiliği tayini nasıl yapılıyor onu anlamadım.

 4. Yello Der ki:

  @ dicle çok güzel soru cevabı haddime düşmez belki ama anlayan anlar be güzelim :-)

  Bu kız kaşarlık yolunda ilerleyen lise çağlarında bir hatun sanırsam:D

  Alemsin prof. bi an patronlara kursam diye düşündüm ortaya çıkarsa sana havale ederim ona göre :-)

 5. Pitekantropus Der ki:

  Ya bizim milletin internet deyince aklına ilk gelen şey MSN.Biraz zorlarsak youtube,mynet.İnternet konusunda acayip sığız.
  Hackleme konusunda çok aptal anılarım vardır 3 sene evveli.Ne yaptığımızı bilmeden.Güzel günlerdi. (:

 6. Taylanov Der ki:

  Milletin zikiyle hacker olmaya çalışmışsın Doktor :) ))

 7. Deli Profesör Der ki:

  @mafiamax Ama hocam gelişigüzel küfür etmek var, bi de Google reklamları gibi hedeflendirilmiş, yerinde kullanılmış küfür etmek var. Filtreyi hak etmiyorum :D

  @cevval portakal Hocam boşver öğrenme bazı şeyleri zaten. Beatles boşuna “Living is easy with eyes closed” dememiş :D

  @dicle Yapılmaz mı hem de nasıl yapılıyor var ya. Bi kız msn yazısına ve nickine bakayım, saniyenin 1/20si gibi bi sürede onun kaşar mı yoksa akıllı bi kız mı olduğunu anlarım :D

  @yello Benim de sana havale edeceğim bi kene konusu var unutma, senin başın daha fazla yanar :D

  @pitekantropus Sığlıkta cidden sınır tanımayan insanlarımız var. Kim daha sığ-ır diye yarışıyorlar :D

  @taylanov Boşuna el zigiyle gerdeğe girme demiyorlar :D

 8. henster Der ki:

  Şu download linklerini kaldırsan daha bi güzel olacaktı sanki.. :)

  Bilindiği gibi bizim gençliğimiz harır harır onun bunun msn şifresini çalmaya çalışıyor..

  Sende bunların ekmeğine bal kaymak sürüyorsun. (:

 9. Deli Profesör Der ki:

  Nolcak hocam ya isteyen kullansın. Ucundan bucağından anlamayan msn öküzleri zaten kullanamaz :D

 10. Anonymous Der ki:

  fikirler sana ait yada daim süreklilik taşıyor .sabır konusunda bir peygamberin sabrını olayları bildiğin halde çok küçümsemişsin büyüklüğe zarar tabiki vermez ama o büyüklüğün gölgesinde senin görünmen zolaşır.fikirler pek tabiki paylaşılır ama sınırlar aşılmadan (aysuhan)

 11. Deli Profesör Der ki:

  Sevgili aysuhan benimkisi kesinlikle alay amaçlı yapılmış değil. Kesinlikle saygı duyuyorum. Yazdığım şeyin içeriğinde hakaret mahiyetinde bişey de yok. Sadece formatsız bilgisayarın ne denli çıldırtıcı olduğunu göstermem için kullanmam gereken bi örnekti. Bu sitede ciddi bir materyale rastlamanız zordur. Her ne kadar işi geyiğe vursam da yaptığım işin hakaret boyutune ulaşmamasına dikkat ederim. Lütfen yanlış anlamayınız :D

 12. Kadir Der ki:

  LTfN bana bi yardımcı olun. ulaşırsanız bana sevinirim . msn adresimm kadir@selcuk.com biyardımcı olun ltfn

 13. Kadir Der ki:

  bilen biri lütfen yardım etsin :oops:

 14. Kadir Der ki:

  hocam Pc de keylogger WAR silmek istiyorum silinmiyo msn Eklemişin TŞk NEzmn on olursun acaba..

 15. Kadir Der ki:

  saol hocam Allah razı olsun..

 16. wolki Der ki:

  programda sunu anlamadım;program kendı kendıne sılınıyor.her gun tekrar yukleme yaptıgımda kısayol tusu ıle acılıyor yukleme yapmadıgımda acılmıyor.neden acaba?

 17. lllLoveMachinelll Der ki:

  pc den pek anLamam ama yakLaşık 1 saat önce ko da çarım soyuLdu yakLaşık 600 tL zarar ettm =( keyLoqqer atan adamıda biLiorm bnde ona hack’ı sokmak istiyorum.. indirdim ama virüs taramasından virüs çıktı diyo yani merak ettiğim ztn bu virüsLe çaLışan bi proq oLduqu içinmi virüs buLuo yoksa sen mi keyLoqqer koydun bunun içine hacu =)

 18. Deli Profesör Der ki:

  @llllovemahinelll Keylogger türü programlar bilgisayarda klavyede yazılan herşeyi kaydettikleri için antivirüs programları tarafından virüs muamelesi görürler. Antivirüs programlarının neredeyse 90% keyloggerları kolayca algılayacak kapasitededir. O yüzden hesabını çalan çakal zaten bunu bildiğin için makinesinde antivirüsü de vardır. Artık başka yöntem araman gerektiğini biliyorsun :grin:

 19. kaktüsss Der ki:

  ya ali var ya senin ağzının bu kadar bozuk olduğunu bilmiyordum ha:Dher iki lafın arasına küfür sıkıştırmayı beceren kişi diye ödül bile alırdın(abartmıyorum:))
  ya bi de şey dicem hz eyyup falan demişsin ya biliyorum şakasına demişsin ama dini pek karıştırma derim yine de ilgiye alırsan tşk ….biraz daha az küfret:D:D:D

 20. Deli Profesör Der ki:

  Ama benim kullandığım küfürler kariktürize edilmiş küfürler. Yani bi mizah dergisinin kullandığı incelikte. Öyle ağzına ne gelirse yazmak gibi bi politikam yok, küfürleri belli bi mantıkta dönen yazılara ahenkle ekliyorum sadece. O yüzden küfür konusunda tavsiyene uymayacağını belirtmeliyim :D
  Her türlü dine karşı saygım var, o yüzden bu konularda asla rencide edici, saygı çerçevesini aşan laflar etmem, sınırımı biliyorum yani :smile:

 21. kaktüsss Der ki:

  benim söylediklerime uymayacağını zaten biliyorum şansımı denedim :grin: ama olmadı…dine saygılı olabilirsin ben yalnızca şakasına da olsa kullanmamanı söyledim
  ama yine işe yaramadı ne yapalım ;-)
  ayrıca şu mizah dergisinin adını versene bizde okuyup öğrenelim kariktürize edilmiş küfürleri :mrgreen:

 22. ßy0zAn* Der ki:

  Mrß Deli Profesör iyi qzL payLaşmşsnda ßaşkasnn blgisayarına nsL göndericez eqer sıkıştırıp göndrirsen işe yararmı ßi yardm et Ltfen :)
  Msn:aliozankaratas@hotmail.com ;-)

 23. Devran Der ki:

  :cry: :cry: YA NAsıl indirecem bu programı :cry: :cry:

 24. zorba Der ki:

  hahaha :) on numara bu yazı ya…küfürler bu kadar açık olmasa daha iyi olurdu,iyinin iyisi olurdu ama neyse bölede güzel olmuş :) birde bu program linuxta çalışır değil mi*:D

 25. blue angel Der ki:

  ardamax programı yuklu pcmde fakat nasıl kullanılıyor acamadım ben. mutlaka çözmem gerek ama erkek aradasımda söylemiyor bana nasıl oldugunu yardımcı olursanız cok cok sevinirim. şuan cewap veremeyebilirm ama gece bana ulasırsanız cok mutlu olurum inanın.. :sad: :cry: :???: ;-) ;-)

 26. sssss Der ki:

  yaw….şuraya yazsaydın ya başkasına nasıl gönderilio:cry:

 27. :D Der ki:

  arkadaşım süper anlatmışında :D linkler kırık bn turkojan kullandım pek tadı yok işte bu ardamax felan güzel dioalr bakalım :D

Anlat derdini Marko Paşaya