Altyazılı Bollywood : BombayTV

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Işıltılı ve eğlenceli yaşamlar.Sonra araya giren abiler gardaşlar.İntihara gidecek aşk hikayeleri.Sonra müziğin gimesiyle yine ışıltılı ve eğlenceli bir yaşama dönen hayat ve tabi hepimizin gençliğinde hasar bırakacak angutlukta ve vurdumduymazlıkta danslar.
Şaşırmayın,anlam verememek çok normal.Zira Bollywood adını verdiğimiz,hergün onlarca filmi seri üretim gibi piyasaya süren bi endüstrinin ürünü bunlar.Her ne kadar başlarda eğlenceli gibi gelse de,hergün aynı şeylerin 10 kere biraz farklı şekillerde gösterime girdiğini anlayınca Hindistan’da yaşamak işkence halini alıyor.Ve bu yüzdendir ki Hindistan’da iğneli yataklar üstünde yatan manyaklar peyda olmuştur.
Bu rezilliklere tahammül etmek zor,bilirim.Hepinizin bu rezil filmleri izlerken “En azından diyaloglarda bi orjinalite olsaydı be” diye düşündüğünüzü tahmin ediyorum.İşte mevzubahis sitemizi artık yazının bu noktasında devreye sokabiliriz.BombayTV,içinde bol miktarda hafiften geyik hint filmi sahneleri içeren ve bu sahnelere kafanıza göre altyazı ayarlayıp maille arkadaşınıza videoyu gönderebildiğiniz bir site.Arkadaş ortamında sırayla altyazı düzenleyip sonra da bunları okuduğunuz zaman çok eğlenceli oluyor.
Yine de bu siteye girdikten sonra fazla oyalanmayın derim.İnsan üzerinde,geçici bulanma,baş dönmesi,kas ağrıları gibi semptomatik etkileri bulunabilir.24 saatten uzun kullanımı gereken tedavilerde hasta mutlaka doktor gözetimi altında tutulmalıdır.

Güzide sitemizin adresi :

http://grapheine.com/bombaytv/

Aha aşağıdaki video da güzide bir arkadaşımızın BombayTV’de hazırlayıp
YouTube’a sürdüğü bir videodur.

Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibiHenüz çekingenlikten ötürü yorum yapılmamış... Fakat bir yorum yapıp, binbir çeşit geyiğin önünü açabilirsin.

Anlat derdini Marko Paşaya