D.P.P. – 10 Parça Kıç Çatalı Seti

Bunu,alttakini ve ondan sonrakini yazan Deli Profesör

Ülke olarak zevk-i sefayı herşeyin üstünde tutarız. Atalarımızın bu çalışkanlığıyla, bizim ota b.ka tatil isteyen halimiz garip bir şekilde tezattır. Dikkat ettiyseniz her özel günde, “Tatil olsun da 3-5 gün kafa dinleyelim” diye ortaya çıkan güzide insanlarımız var. Korkuyorum ki yakında bu insan güruhları Kabotaj Bayramı için bile aynı istekte bulunacak. Kabotajsa kabotaj yani, bırakın gemiciler kutlasın. Siz de tanıdıklarınızın bi elini sıkıp öptüğünüzle yetinin. Pişkinlik iyice tavan yaptığı için aslında bu durum garip gelmemeye başladı. Zira ne zaman özel bi gün yaklaşsa bir tatili 9 güne bağlayıp, şehirden uzakta bi otelde daşhak kebabı yapma çalışmaları başlıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Tayyip bunu ya bi kere yaptı, ya da hiç yapmadı. Aslında hayret ediyorum, biz ülkecek bize doğru dürüst tatil vermeyen başbakanları şutlardık. Tayyip de aynısını yapıyor ama iktidar gücü daha da yükseliyor, her iki anlamda da. Koltuktaki gücü arttıkça halkı daha iyi kanırttırıyor. Oyları bir metafor içine yükleyip, mesir macunu veya viagra diyebiliriz.

Bayramı seyranı şehirden kaçış fırsatı olarak görenlerin yanında geleneksel ailelerimiz de var tabii. Çok severim kendilerini. Her ne kadar anaç duygulara sahip olmasam da, bayram günlerinde, tatil günlerinde o evlerde verilen anlı şanlı, 32 kişilik ziyafetler beni mest ediyor. O günlerde evlerin içinde apayrı bir koku, apayrı bir dostluk oluşuyor gibi. Evin çalışkan annesi çatalları sadece 32 kişiye göre ayarlamışken, kokuyu da alan içeri dalıyor. Sokağın en hamarat kadını ziyafet vermiş, aç göbekliler kaçırır mı? E oldu mu size 42 kişi?

Evin hanımı her ne kadar ayağını yorganına göre uzatıp, evde 32 tane çatal olduğu için 32 kişi çağırmayı düşünse de, istenmedik misafirlerin geleceğini akıl edememiştir. 32 kişi gelse bile yemek her zaman 64 kişilik olur ama çatal öyle olmaz sevgili okurlar. Zor durumda, biçare kalan ev annelerimizin bu özel günlerdeki sorunlarını görmezden mi gelseydim? Güldürmeyin beni Allah aşkına, ben kayıtsız kalamam. İşte bu yüzden özel üretim 10 parça kıç çatalı setimi sunuyorum sizlere. Gelelim ürünümüzün özelliklerine.

Görmüş olduğunuz kıç çatalı seti kesinlikle paslanmazdır, yıllara meydan okuyacağına kesinlikle emin olabilirsiniz. Sıradan bir Alman ya da Fransız malı çatal 10 yıllık mukavemet gösterirken, bu kıç çatalı seti kendini yenileyen bir dokuya sahip olduğundan 70-80 yıl sorunsuz kullanılmaktadır. Yüksek mesafeden yere düşme durumunda “Çatal kırılması” diye tabir ettiğimiz durum oluşsa da, doku yenilemesiyle 2 gün sonra yepyeniymiş gibi tekrar ziyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Dikkat ettiyseniz çatalın uç kısmı biraz kıllı gibi gözüküyor. Tabi ki kıl değil o. Çatalın dil epitel hücreleriyle daha iyi bir etkileşim sağlaması ve o ağızdaki nahoş tadı alıp, yerine bahar tazeliği verilmek suretiyle en son yapılmış bilimsel çalışmaların ürünüdür. Yaklaşık olarak mentol kokuludur.

Üretim bandından tutun da,paketleme safhasına kadar pek çok özel işleme tabi tutulmuştur. Tam anlamıyla hijyeniktir. Dünya Temiz Çatallar Birliği’nin tam teşekküllü pislik testinde 10 üzerinden tam not alarak,bunu başaran ilk çatal seti olmuştur. Üzerinde bulunan özel koruyucu maddesi sebebiyle özel bulaşık deterjanlarıyla ovmanıza hiç gerek yoktur. Sadece üzerinden su geçmenizle birlikte, yemek artıklarının çatalın üstünden kayıp gittiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Gerçekten ev hanımları için büyük kolaylık!

İddia ediyoruz,bu ürünü aldığınızda eski çatallarınıza bakıp “Ulan ben eskiden bu dandik şeyi mi kullanıyordum?” diyeceksiniz ve evinizdeki bütün çatalları bu özel üretim 10 parça kıç çatalı ile yenileyeceksiniz. Biz de sizin kullanım tecrübeleriniz ve geri bildirimlerinizle birlikte ürünümüzü gelebilecek en iyi haline getirmek için canla başla çalışacağız.

Teknoloji, bu üründen daha ötesine hala gidemedi. Silikon Vadisi’nin bile ağzını beş karış açık bırakan bu mucizevi ürünü almak istiyorsanız sadece aşağıdaki PayPal tuşunu kullanıp, istediğiniz miktarı yatırmanız yeterli! İşte bu kadar basit! Siz sadece ücreti yatıracaksınız, kargosu ve KDVsi bizden karşılanacak! Durun, daha bitmedi! Eğer bu ürünü 24 saat içinde alırsanız yanında özel ziyafetleriniz için 5 kilo Adem Elması veriyoruz, bu güzel çatallarla şenlik içinde güzel muhabbetler yapabilmeniz için. Ürünümüz stoklarla sınırlıdır, bu yüzden acele etmenizde fayda var, zira gelecek stoğu beklerken sabırsızlıktan ölmenizi istemeyiz. Bu Bir Deli Profesör Pazarlama girişimciliğidir.

Referansımız : Abidullah Gül’ün First Lady eşini gördüm geçen.Dolmabahçe’deki tarihi eserleri toplatıp,köşke doldurtacakmış,Tayyip’in eşi Emine’yi kıskançlıktan çat çat çatırdatmakmış amacı.Biliyorsunuz araları limoni.Ben de gittim Hayroş’a,”Amaaaan Hayroş” dedim.Aramızdan su sızmaz da.”Bu eski püskü şeylerle mi kıskandıracan Emine’yi” didim.Bende teknolojinin son ürünü kıç çatalları var,al bunlar benden numune olsun.Dolmabahçe’nin o döküntü çatalları Emine’ye yaraşır.” didim.O da pek bi sevinerek aldı.Para uzatmak istedi ama elimi göğsüme iki kere vurarak “Bendensin.” didim.Pek sevindi gariban.Beğenip dostlarına da reklamını yapmış ürünlerin sağolsun.Bunların tanıdıkları,torunları torlakları,ziyafetleri bitmez zati.İyi oldu iyi.Bu yazılar da üsttekini andırıyo gibi

 Yorumunu ekle

16 yorum yapılmış bu güzide postaya

 1. Recep Hilmi Tufan Der ki:

  Görsel sana mı ait acaba Prof?

 2. respekto Der ki:

  çok kullanışlıymış. ama bana saçları dökmeyen tarak lazım. bidakine bekliyorum

 3. onurr Der ki:

  vay anasını teknoloji aldı başını gitti yahu!

 4. yejades Der ki:

  ay başlığı okudum resme baktım ve yerlerdeyim… :D

 5. FACTOR2 Der ki:

  Bu set ilerleyen dönemde sorun çıkarır.Zira kıl dnmesi ( pilonidal sinüs ) olma ihtimali yüksek.Bu yüzden garanti kapsamı nedir ne değildir araştırmak lazım ;)

 6. buzcevheri Der ki:

  Manken teşhir içindir lütfen ellemeyiniz.

  Bu işin p.ku çıkmak üzere.. =)

 7. Deli Profesör Der ki:

  @recephilmitufan Evet yüzde yüzde kendi malım,kendi imalatım :D

  @respekto Hımmm tarak haa,biraz bekle hele :D

  @onurr Ve daha bu hiç bişey değil,zira sırada tarak var :D

  @yejades İçeriği de okusaydın :D

  @factor2 Kullanıcı kaynaklı hatalar dışında her türlü üretim hatasında ürün sorgusuz sualsiz yenisiyle değiştirilir :D

  @buzcevheri Valla durum iyice kötü noktalara gidiyor hocam :D

 8. kubio Der ki:

  Buradaki kıl tüccarlığından tiksinmeye başladım :D öğğ

 9. hmert Der ki:

  Ürünün bir özelliği de kendiliğinden parlaması. 5 km eforlu koşulduğunda ayna gibi parlamasını sağlayan, tamamen doğal, su bazlı, aynı zamanda fazla tuzlarınızı da atmanızı sağlayan özel parlatıcısı, size bir ömür boyu hizmet edecektir. İyi günlerde kullanın kullandıkça bizi hatırlayın.

 10. Deli Profesör Der ki:

  @kubio Dur daha neler neler satacağız bekle sen bekleee zopayı vururum kafana :D

  @hmert İşe alındın.Yarın masana gelip işe başlayabilirsin :D

 11. çilekli süt Der ki:

  hayroş da pek zevksizmiş canım :D

 12. Anonymous Der ki:

  mına kodumun manyağı

 13. Deli Profesör Der ki:

  Buyrun benim :D

 14. Doktor Der ki:

  ulan profesör birazda para kazansana lan, siten süper google babanın reklamlarını koysana

 15. kubio Der ki:

  ne sen sor ne profesör söylesin.google baba ile arasında can yakan ibretlik bir hikayesi var.

 16. Deli Profesör Der ki:

  @doktor Para kazanmayı ben de isterim de, siteyi de reklam çöplüğüne çevirmek istemiyorum. İlla ki birinden vazgeçmek gerekiyor, ben görünümü tercih ettim :D

Anlat derdini Marko Paşaya